Aktualności

Wernisaż wystawy Zofii Bisiak w ramach programu MATERIA. MEDIUM. WYMIANA. SZTUKA PAPIERU, SZTUKA KOMUNIKACJI - 20 lutego 2023

 

Uniwersytet Łódzki i Akademia Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi zapraszają na wernisaż wystawy Zofii Bisiak CAŁE STADO DMUCHAWCÓW OCZEKUJE WIATRU, który odbędzie się 20 lutego o godz. 18.00 w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 32/38 w Łodzi.

Wystawę będzie można oglądać do 24 marca 2023 r. i będzie otwarta dla publiczności w godzinach pracy Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego. 

Czym jest papier? Materią, która ma swoje źródło w naturze? Powszechnym nośnikiem informacji? Materiałem, dzięki któremu informacje oraz wiedza zostały utrwalone i przechowane dla pokoleń na przestrzeni wielu stuleci? 

Wystawa papierów czerpanych Zofii Bisiak wraz z programem towarzyszącym jest punktem wyjścia do przypomnienia i pokazania bogactwa możliwości komunikacji, jaką na wielu poziomach stwarza papier. 

Więcej informacji na temat prac oraz programu można znaleźć na stronie wystawy pod adresem https://www.uni.lodz.pl/wystawy/materia 

 

Centrum Komunikacji i PR

ul. Uniwersytecka 3

90 -137 Łódź

T: 0042 635 41 79 / 0042 635 41 77

E: komunikacja[at]uni.lodz.pl

W: www.uni.lodz.pl/kulturaunilodz

 

Drukuj