Aktualności

Zaproszenie do udziału w konferencji naukowej - Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk

Szanowni Państwo,

Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zaprasza do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej Spuścizny w zbiorach archiwalnych, bibliotecznych i muzealnych bazą źródłową w badaniach biograficznych, która odbędzie się w sali konferencyjnej Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu, w dniu 22 września 2022 r.

Serdecznie zachęcamy do składania propozycji referatów interdyscyplinarnych, prezentujących różne podejścia teoretyczne i praktyczne, odpowiadające tematyce proponowanej sesji. Konferencja będzie miała charakter stacjonarny, ale w razie konieczności organizatorzy przewidują również formę zdalną.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2022 r.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym listem przewodnim, gdzie znajdą Państwo szczegółowy opis projektowanej konferencji. Informacje na temat konferencji dostępne są także na stronie internetowej: https://www.ktpn.org/konferencja-spuscizny

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem,

prof. AK dr hab. Krzysztof Walczak, prezes KTPN, przewodniczący Komitetu Naukowego

dr Bogumiła Celer, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego.

 

INFORMACJA O KONFERENCJI

 

 

Drukuj