Aktualności

Konferencja - Kalisz 2022

Napisane: .

 

INFORMACJA O KONFERENCJI NAUKOWEJ ORGANIZOWANEJ PRZEZ OŚRODEK BADAŃ REGIONALNYCH AKADEMII KALISKIEJ IM. PREZYDENTA STANISŁAWA WOJCIECHOWSKIEGO ORAZ KALISKIE TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ NAUK


Ośrodek Badań Regionalnych Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego oraz Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej “Trasowanie miasta. Samochodowe arterie komunikacyjne a urbanistyczne otoczenie zabytkowe wczoraj, dziś i jutro“, która odbędzie się w gmachu Collegium Novum Akademii Kaliskiej w Kaliszu w dniach 9-10 czerwca 2022 roku.  

Serdecznie zachęcamy do składania propozycji referatów interdyscyplinarnych, prezentujących różne podejścia teoretyczne i perspektywy historyczne, odpowiadające tematyce proponowanej sesji. Konferencja będzie miała charakter stacjonarny, ale w razie konieczności Organizatorzy przewidują również formę zdalną.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym listem przewodnim, gdzie znajdą Państwo szczegółowy opis projektowanej konferencji. Serdecznie zapraszamy do udziału w sesji. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 stycznia 2022 roku.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny
dr Makary Górzyński, przewodniczący
mgr Sylwia Szydłowska, Sekretarz Konferencji Kaliskiej 2022

LIST PRZEWODNI

 

 

 

Drukuj