Aktualności

Aktualności

Miłosz Magin. Pianista - Kompozytor - Pedagog _______ UWAGA - ZMIANA TERMINU SPOTKANIA

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym - zgodnie z rozporządzeniami rządowymi oraz władz miasta Łodzi - spotkanie współorganizowane z Klubem Akademickim PAN odbędzie się w późniejszym terminie.

________________

 

Zapraszamy na spotkanie organizowane przez Klub Akademicki Polskiej Akademii Nauk w Łodzi we współpracy z Łódzkim Towarzystwem Naukowym oraz Wydziałem VI ŁTN, które odbędzie się  w czwartek 19 marca 2020 r. o godz. 17.00 w budynku Centrum Kultury UŁ, na terenie siedziby Towarzystwa (ul. M. Skłodowskiej-Curie 11).

Czytaj dalej

Drukuj

Informacja o konkursie organizowanym przez KUL

Nagroda im. Anieli hrabiny Potulickiej za wybitne osiągnięcia naukowe wpisujące się w idee chrześcijańskiego humanizmu przyznawana przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II oraz Fundację Potulicką.

Czytaj dalej

Drukuj

Sympozjum - Nagroda ŁTN im. Prof. I. Lepalczyk

Zapraszamy do udziału w sympozjum, organizowanym w 15-lecie konkursu o Nagrodę ŁTN im. Profesor I. Lepalczyk.

Sympozjum: W trosce o badania społeczno-pedagogiczne. Refleksje w 15-lecie Nagrody ŁTN im. Prof. Ireny Lepalczyk za prace badawcze z zakresu pedagogiki społecznej obędzie się 1 czerwca 2020 r. (poniedziałek) w godz. 12.00-16.00 w siedzibie Łódzkiego Towarzystwa Naukowego w Łodzi, przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 11. Udział w sympozjum jest nieodpłatny.

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.              do 15 marca 2020 r.                  

Czytaj dalej

Drukuj